Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 15k.

Čau lidi,
kámoš ze školy mě poprosil jestli bych mu nemohl pomoct s výběrem počítače nebo komponent do počítače s hranicí 15 000 kč. Počítač bude převážně na hry, takže by měl být výkon převážně na to. Žádám vás tedy o nějaké rozumné návrhy jak už složených pc tak i jen komponent. Předem děkuji za odpovědi :)

Pro snadnější a rychlejší odpověď/návrh nové sestavy je potřeba uvádět základní informace -

1. FINANČNÍ LIMIT:

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY

3. OPERAČNÍ SYSTÉM

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI?

5. MONITOR?

Zvládl jste body 1 a 2, zkuste ještě ty další.

Omlouvám se jestli je to tu někde napsané ale docela na to spěchám... takže

1. Limit 15 000 kč.

2. Počítač by měl být převážně na hry.

3. Sestava může být s OS nebo i bez, na tom nezáleží.

4. Počítač by měl být už poskládaný... popř. kdyby se komponenty objednávaly z czc, nechal by si je asi složit přímo u nich.

5. Monitor není třeba.

Snad je to už v pořádku :)