Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FM Transmitter

Zdravím,
Rách bych si koupil FM transmitter k mobilu, jelikož většinu oblíbených písniček mám tam a navíc by se dal připojit i k notebooku. Zatím co jsem se díval, tak mě zaujaly tyto 2:

dx.com

Proto bych se chtěl zeptat, jestli s nimi mate někdo zkušenosti.

Předpokládám, že u toho druhého položka Interface: Micro USB neznamená možnost připojení USB flash disku. Kdyžtak mě opravte.

Tak nakonec jsem si koupil tento
http://dx.com/p/200-rechargeable-0-7-lcd-display-c ar-fm-transmitter-w-3-5mm-plug-for-iphone-5-black- 203152

Má zaklapovací jack konektor, takže nehrozí jeho ulomení při nošení v tažce. Modré podsvícení displeje, přepínání frekvence po desetinách.

Na baterii vydrží vysílat až 6h, přičemž kvalita přenosu je dostatečná pro normální poslech.
Jediná závada je ukazatel baterie, který ukazuje po 4h ještě 3/4 energie.