Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového mobilu

Zdravím,
chci si koupit nový mobil do takových 6.-ti tisíc, ale mám nabídku na Iphone 5 32Gb za 10 000 Kč, je na něm záruka podle imei ale kupovaný je někde v anglii.. mám tomu věřit? :) Iphone se mi líbí a k byznysu je to určitě dobrá věc a těch 10 tisíc bych přežil pro Iphone.. ale pokud je to podle Vás z nějakého hlediska špatná investice, tak bych se chtěl zeptat jaký mobil v rozmezí 4-7 tisíc, který by měl dobrý foťák, přehrávání hudby a samozřejmě potřebuji hodně často volat + sms.. uvažoval jsem o Sony Xperia L nebo něco takového.. Díky za odpovědi

Za mě doporučuji Nokii 820.. :)
Má to výborný systém, který se neseká, dobrý fotoaparát na tu cenu, velice dobrý zvukový výstup.
Dá se ovládat i nehtem nebo v rukavicích, v tom vidím také velkou výhodu.
Ale ta G700 vypadá lákavě! :)

http://pc.poradna.net/q/view/1129920-smartphone-do -6500-kc

Tady jsem se rozepsal.

Jinak pokud vybiras mezi iPhone 5 a Sony Xperia L, tak jednoznacne iPhone. Jinak samozrejme existujou komfortnejsi smartphony, pokud teda nejsi priznivec Applu s iPadem, iMacem, apod.

Edit: Jo a ty rady tady Xperia SP a hlavne Kulhawej G700, neber to moc vazne. LG Optimus L9 nebo Lumii820 s privrenim oci a v druhem pripade jen pokud nejses narocnej na aplikace, ktere proste pro WP nemusi byt k dispozici.

Huawei je urcite dobrej hardwarove, ale oni nemaji vyvojare na upravu Androidu, takze to vzdycky nejak zfusujou a protoze jeste delaji ofuky proti customROMkam, tak se ani lidi z xda prilis do upravy ROMek pro Kulhawyho nezenou, takze jsou telefony od nich zabity, proste jednoduse neco jako LG, akorat jeste horsi.