Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze se připojit k routeru

Zdravím. Mám menší problém. Potřeboval bych si změnit heslo a název wifi sítě z routeru, který mám připojený do modemu přes switch. když zadávám IP adresu routeru do internetového prohlížeče, neskočí mi chyba s textem Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru 192.168.1.1. Nechápu o co jde. Pokoušel jsem se připojit na router jak z počítače, kam je přes switch připojený, tak z notebooku, který je připojený po síti. IP adresa mého routeru je 192.168.1.1 a router je to ASUS RT-N10U. Nemá někdo nápad, co s tím? Díky :)

na moravě používáme onačejší výrazy.

router je to ASUS RT-N10U

ty vždycky radíš ip adresu, používanou telecomem pro jejich adsl krámy. to sis mohl všimnout že jsi mimo.

tazatel:

teda modem je TENDA. Router je ten ASUS.

tenda je tajný typ? že ho ty nepoužíváš jako router ještě neznamená, že routerem náhodou není. a pokud přiděluje ip adresy ze stejného rozsahu jako za ním zapojený asus, pak ten asus nerouteruje.