Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Datum a čas

Prosím vás, poraďte: základní deska Gigabyte EP43-UD3L. Neustále náhodně resetuje systémový čas a datum na rok 2008! Trvá to snad od uvedení PC do provozu a už mne to nebaví, neustále sledovat jestli je čas a datum správně a opravovat to. Nevysledoval jsem, co předchází resetování data, bohužel... Děkuji.....

Baterie měla napětí 2.67 V a zkratový proud 68 mA (nová má napětí 3.27 V a zkratový proud 300 mA)

A kde jste dočetl o takové "zajímavé" zkoušce toho primárního chemického článku?
I redmondské systémy "umí" NTP. A pokud to dělalo od začátku, pak jste to snad mohl reklamovat?! A ne si vzpomenout po letech.