Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestavy

Zdravíčko, chystám se pro nové komponenty a rád bych si nechal poradit od zkušenějších.
Moje stávající pc: Intel Core i7 860
Nvidia GeForce gtx 275
Gigabyte GA-P55A-UD3
Seasonic S12II-620
DIMM DDR3 Corsair Vengeance 8gb 2133mhz

Rád bych vyměnil pouze procesor, grafiku a tím pádem i mb. Představoval bych si to tak do 17000kč. Je mi jedno pokud to bude AMD či Intel (neznám rozdíl). Díky za návrhy:)

1920x1080. Už celkem nestíhá. Nového AC jsem rozjel tak tak. Zaklínače 2 tak na mid s nízkejma fps. Když jsem přetaktoval procesor tak to bylo krapet lepší ale stejně nic moc. Navíc z tohohle CPU GK a MB složím další pc pro švagra k vánocům:)