Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Audio k PC do 4000Kč

Čus,
blíží se vánoce a chtěl bych si koupit nějaký ty repráky k PC. Teď mám Hyundai MS 101 DUIP3, no žádnej zázrak..
Požaduju aspoň trošku tý kvality a basy (Dubstep a tak :-)).
Tak bych Vás chtěl požádat o radu, co koupit. Díky

No dobrej dělá ty basy co ty repro nemaj já mám taky něco podobnýho, ale normální zesík Yamahu i s benama a subfooferem a bedýnky bez sobwooferu taky nejsou nic a to jsou těžký jak prace nato jak jsou malý,splňujou ůčel naco jsou na muziku jsem si koupil stereo Qadraly a to je jinej rachot.:-)Jenomže tyhle rádoby kina JVC apod tam dávaj i ty bedýnky šunty kámoš něco takovýho měl bedýnky dvakrát větší než ty moje od Yamahy ,ale taky o polovic lehčí což mluví samo za sebe:-)

Jo, tyhle jsou taky pěkně těžký, na to, jaký je to malý. Tak to kino tu už existuje takovejch 6 let :-) Třeba pozdějš bych mohl koupit něco dalšího, ale já nejsem zas tak náročnej. Ještě mám v plánu HD7950 a nějakej 24" monitor, takže bedny jsou až na 3. místě :))
Tak jo, dík, zase značim vyřešeno.