Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede zadny prohlizec

Ahoj, zapl jsem pc, pouzivam operu, a ta me vzdy spadne tak po 10 vterinach...tak jsem chtel adpon pres IE, a ten sice nepada, ale vubec nereaguje, kdyz zadam adresu, tak to vubec nereaguje, ani nic nenacte..nevite, co to muze byt? Dekuju moc

loading...

Proč souseda? Třeba má sousedku, se kterou zapomene na tyhle prkotiny s virama a internetem (když použije kondom). Já si například takový soft stahuju dopředu, pro případ, že by mi nešel internet. Kdyby se mi podělal operační systém, tak už mám v záloze stažené Windows 9. Heslo: Vždy o dva kroky napřed, se vyplatí.