Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domovská stránka

Mám problém-mohl by mi někdo poradit s nastavením domovské stránky na internetu Exploreru ,když dám klasicky vlastnosti tak minejde změnit nastavení a stále tam mám msn děkuji za radu. malin

Tak nechej to nastavení na tátovi.

Podle tvých dřívějších informací jsme si všichni mysleli, že používáš nějaký "protišpionážní" program, Ad-Aware nebo SpyBot, a radili, jak to v něm nastavit.

Je docela možné, že máš v PC nějakou havěť, která brání změně domovské adresy v MSIE. Proto to nechej raději na někom, kdo tomu aspoň trošku rozumí - ať něco nedodrbeš ještě více :i:

My ti do PC nevidíme a potřebné informace z tebe lezou jako z chlupaté deky (pochopitelně ne tvou vinou, když vlastně pořádně nevíš, co po tobě chceme a moc tomu nerozumíš...).