Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 Home Prem OA Invalidní klíč

Dobrý den, kamarád mě požádal zdali bych mu nepřeinstalovat notebook, já jsem tedy na to kápl. Problém je v tom že systém neberu produktový kód který zadávam, dočetl jsem se na internetu že kód jde zadat přes cmd (nějaký 2 příkazy) tak jsme se přišel zeptat zde zdali s tím nemáte zkušeností?
(Tvůrci jsou pěkný debilové když dáváš na lístek kód kterej vlastně aní není produktový kód). Děkuji všem za snahu o pomoc.

Nabuduce ked ta niekto poziada aby si mu preinstaloval notebook tak mu tam necpi nejaky nezmysel ale zmackni spravnu klavesu pre recovery a daj si kavu. To je cele. Nic sa nikde neopisuje a nebudes muset instalovat potom pol dna ovladace a ine veci