Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba Instalačního balíčku (ATI grafika)

Dobrý den, potřebuji od Vás pomoc x)
Mám notebook Asus N71JQ, Grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5730 1GB.
Když si stáhnu nejnovější ovladač z AMD stránek (zkoušel sem vlastní identifikaci a pak i jejich automatickou) dám instalovat,
a objeví se mi: Chyba instalačního balíčku. Nevíte někdo co stím? Díky za rady x)

Graficka karta integrovaná na mainboard notebooku môže mať a zvyčajne má " Tuning " od výrobcu noteboku. Každý výrobca notebookov môže prikladať rôznu dôležitosť aspektom fungovania grafiky, spotreba vervus výkon vervus produkcia tepla ..... bude to stále rovnaký chip a predsa ich správanie sa v systéme bude odlišné ...

Generický ovladač a podporné utility výrobcu grafického chipu nemusia fungovať správne.

Notebook a hry, nie je dobrý nápad.