Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza.cz a nákupy

Hola, koupil jsem handsfree na alza.cz (poslední kus).
V popisu produktu není napsán obsah balení, ale podle fotek je jasně vidět, co nákup obnáší.
V krabičce nejen že nebylo napájení do zapalovače u auta, ale ani USB BT Adaptér, kvůli kterému jsem se vesměs rozhodl pro nákup zrovinka tohoto produktu.
Místo v doku na Adaptér je, jak je na fotce, ale v krabičce prostě není. Je to jasně jejich chyba, dle fotek lze jednoduše vidět, co člověk kupuje, už mě ta alza pomalu přestává bavit, je to s nima horší a horší. Co můžu dělat? Sednou do auta a jet za kokotama na prodejnu a dohadovat se? Můžu žádat nějaké odškodnění za takové vyjebávání ?
Díky za reakce.

Dobrý den,

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti, buhužel tento produkt již není skladem, nemůžeme jej tedy dokompletovat. Dle manuálu výrobce tento model BT adapter obsahovat nemá. Nabíječku do auta obsahovat má. Mohu vám nabídnout jako řešení doposlání produktu JD747b6 z našeho katalogu? V opačném případě je jedinou možností vrácenní zboží.

S úctou,

Jiří Touš - Alza.cz
RMA podpora

Tel: +420 225 340 111
Fax: +420 225 340 190
kontakt

To mi neříkejte ani ze srandy, že tam nemá být BT Adaptér. Zde je fotka docku, jak mi leží na stole.
Nevím, jestli jsem blbej já, Alza, nebo Plantronics, ale zdá se mi to jako vtip. Nejpravděpodobněji není v manuálu napsáno "BT Adaptér", neboť je to součást docku, tudíž je tam napsáno jen dock (můj tip). Každopádně, už tam nenakupuju. "Buhužel" pro Alzu, už prostě nezáří mezi ostatními obchody. S "vrácenním" počítám.
Tak, jen ať víte, jak to dopadlo. Žijte blaze a snad víc štěstí :-)