Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s WMP 10

Poraďte mi někdo, prosím. Window media player 10 mi nepřehrává TV pořady na internetu. Taky nepřehrává soubory WMV. Soubory uložené v počítači přehrává bez problémů, ale na internetu (třeba na stránkách TV NOVA) nepřehraje žádný pořad z archívu. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji.

Najprv sa pozri napr. sem tvarchiv tam mas dole clanok o moznych problemoch.
Tie .wmv neprehrava ani z HDD?
Skus ist na www.microsoft.com a zadat si do vyhladavania slova
wmv codec
nainstalovat, tazko povedat ci to pomoze.
P.S. Konkretne mam na mysli toto
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/forpr os/format/codecdownload.aspx
... resp. pre teba tam pisu ze mas preinstalovat mediaplayer
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/playe r/download/download.aspx

Z popisu v otazke sa tazko problem diagnostikuje. SKus napisat viac o tom co presne ide (niektore wmv aj idu?) a co nejde, ten wmv co tebe nejde, funguje na inom PC? (skusit preniest napr. na USB sticku)