Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smázání zákldní desky telefonu

Dobrý den, mám takový problém praskl mi displey na telefonu, rozhodl jsme že radši koupím nový telefon, ale rád bych prodal základní desku třeba se někomu bude hodit jedná se o telefon sony go ještě rok v záruce, ale mám v něm zprávy a čísla když ho připojím k pc tak smažu leda tak fotky ale kde jsou čísla a zrávy netuším mohl by někdo poradit jak to smazat aby na té desce nebylo nic ode mě a pokud někdo neví co tak za tu desku chtít všem děkuji za pomoc

Co?Jak deska.Kontakty,zpravy atd.. se ukladaji vetsinou automaticky do interni pameti telefonu.Predpokladam,ze na displeji nic nevidis,kdyz ti praskl.Normalne vse vymazes,kdyz telefon uvedes do tovarniho nastaveni.A jeste mi vysvetli,jak chces desku prodat?To ji jako vykuchas,ci co?

To právě nejde když je display rozbitý myslel jsme nějak přes pc zda to nejde. A nic kuchat nebudu povolil jsme 6 šroubků sundal rozbitý display a zbytek bych rád někomu prodal zda se to dá prodat třeba to někdo bude potřebovat nevím, vše má svého kupce i kdy uznám že je lepší si koupit nový telefon což jsem já udělal