Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká značka herního notebooku

Zdravím. Chtěl bych od vás poradit nějakou značku herního noťasu. Prosím vás předem, ušetřte mě těch poznámek, že noťas není na hraní a abych si radši koupil stolní...
Do mého povědomí se zatím dostali tyto značky:
1)Alienware
2)Razer
3)Goldmax
Kdyžtak sem hoďte další.
Ptám se vás proto, abych zjistil, u který značky jsou to vyhoznené prachy za přemrštěnou cenu. Vím že za prestiž+značku se platí, ale u které se to doopravdy vyplatí? Kdyžtak mám limit 45 000 Kč, pokud byste mi chtěli rovnou doporučit nějaký model :)

Nevim jak ty druhy dva, ale Alienware je minimalne o kilo tezsi nez stejne velky neherni notebook. Ta hmotnost je dana chlazenim, ktere ten notebook musi byt schopen zvladnout. Je to zaroven onen duvod zvysene ceny a duvodu, proc jedine takovy notebook lze oznacit jako herni, protoze proste teplo ma kam z notebooku odchazet. Takze trvas-li na hernim notebooku, samozrejme neocekavej vykon jako na desktopu, to proste zaridit nejde, ale porad je to jedine smysluplne reseni, pokud vyzadujes prave herni notebook.