Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Leadtek WinFast DTV2000H..Poomooc nemate niekto tuto kartu?

Prosim....uz som v koncoch.......neviem nic chytit na tejto TV karte....este aj radio mi hra chvylku radovo 1min a potom sa neviem preco vypne:.(...........mam tam antenu na terestrialny prijem ale je aj so zosilovacom a neviem prist kde sa na karte pusta dake napatie do anteny teda ak to dokaze...dufam ze hej..inak neviem....a aj celkovo ako mam nastavit kartu aby som chytal slovensje programy??....byvam b BB a mame terestrialne vysielanie.

Neviete mi náhodou poradiť ak mám tu kartu,všetko som pripojil,obraz mám no zvuk nie.audio kabel s prisluśenstva som zapojil do vstupu na zvukovke(on board).V nastaveniach mám nastavene ovladanaie audio cez ´´wawe´´.Na zvukovke nemám stlmene ovladanie na žiadnom vstupe. No k zvuku sa neviem dostať.
Tak takto ne, příště bez CapsLocku! Viz Než položíte dotaz.
Mimochodem na pokládání dotazů slouží odkaz Vložit nový dotaz. (anarchist)
převedeno na malá písmena (Kurt)