Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

zdroj potrebujem ho na hry

Zdroj nepotřebujete na hry! Zdroj potřebujete pro napájení komponent a je mu zcela šumafuk, jaký operační systém a jaké aplikace provozujete.
Tento považuji za přemrštěný z hlediska výkonu, tento více než dostačuje dokonce i v případě Radeonu R9 280X.