Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizí kurzor a myš přestává rolovat

Potřeboval jsem zapojit PC s Win XP SP3 Prof k wifi routeru doma. Po instalaci USB adaptéru TP-LINK WN727N V3 se to objevilo: ztrácí se kurzor jak v MS Office, tak při psaní zprávy e-mailu, myš přestává rolovat. Po kliknutí levým tlačítkem se funkce kurzoru vč. rolování obnoví, ale jen na chvíli. Původní ovladač z instalačního CD TP-Linku jsem nahradil poslední aktualizací, co jsem na TP_linku našel a stav se bohužel nezměnil. Nevíte prosím někdo, kde bych mohl hledat řešení problému? AVAST ani Antimalware nic neobjevil.
Díky moc předem.

Zkusil jsem hledat na Alze a v hodnocení TP-LINKu mého USB adaptéru jsem něco našel a použil. Zkusil jsem odinstalovat software z přiloženého CD, který přebírá správu WiFi sítí místo toho, co je standard ve Windows. Nechal jsem jenom ovladač a ono to chodí bez problémů. I tak díky všem, kteří přispěli.