Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhledávání v kontaktech

Zdravím,
mám xyz vizitek a rád bych je převedl do elektronicke podoby (třeba do kontaktů v outlooku).
1) nejvhodnější způsob? (napadá me vyexportovat si v outlooku jeden kontakt do CSV a podle toho tam naklofat dalsi kontakty
2) Dají se kontakty nějak filtrovat? (např. chci ČR, pak všechny lidi z oboru strojírenství ..) Popř. je nějaký jiný vhodný nástroj na správu kontaktů s tím aby bylo možné vyhledávat na základě parametrů?

Excel bude asi nejprehlednejsi reseni .. pomohli byste mi prosim se vzoreckama?
Idea:

Vse od radku 2..
Sloupec A: CZ, RU, SK, UK, DE
Sloupec B: Obory (strojirenstvi, metalurgie atd)
Sloupec C: Nazvy firem
Sloupec D: Jmena
Sloupec E: telefony
Sloupec F: mail adresy

na radku 1 bych rad mel filtr.. vyberu si CZ .. seznam se mi zkrati na vse co ma spolecne s CZ .. dal si vyberu treba nazev firmy a uz mi vyjedou kontakty konkretne pro tu firmu ..