Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veřejna IP adresa

Dobrý den, s kamarády si sem tam hráváme po internetu hry a vytváříme servery. Mám veřejnou IP adresu kterou jsem si zařídil u mého poskytovatele internetu. Avšak server pod mou veřejnou IP ho nenajde. (Přes Hamachi ano) Při vytváření Veřejne IP se mě ptal zda li veřejnou IP chci mít u něj, v modemu nebo přímo v PC Zvolil jsem u něj. je to ten problém? Děkuji moc za odpověď.

Chtěl bych jen objasnit že servery děláme jakože pro sebe... a blbneme...
Chápu to dobře že když moje veřejná IP je

217.66.185.xx a IP serveru by měla být 217.66.185.xx:7777 tak mu mám zavolat že bych chtěl přesměrovat port 7777 z mé veřejné IP do mého PC?