Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadný dopis

Dobrý den,

prosím o radu. Dokázal by mi někdo říct, kde by šel odeslat jednorázový hromadný email pro zhruba 6500 lidí? Nejedná se o žádnou komerci; je to má vlastní databáze registrovaných kontaktů.
Předpokládám, že zadarmo to nepůjde, tak alespoň za co nejmenší možnou cenu.

Díky moc.

No to je možné, nenapsal jsi, jak jsi na tom se serverem a kde to hostuješ. Asi nikdo by nebyl šťastný z toho, kdyby mu ze serveru odcházely hromady spamu - tak to zakazují nebo omezují. Wedos například sice taky zakazuje hromadný mailing, ale pokud máš u nich VPS, tak ti v tom nic nebrání. Jinde se to třeba dá rozdělit do dávek. Nemám s tím praktickou zkušenost.

tak potom nejaky powershell script, ktory posle mail s odstupom, kazdych 60 sekund. Bude to sice bezat 4 dni ale tak co :D

# zoznam mailovych adries v poli - ty ich mozes mat v CSV alebo v XLS
$pole = @("mail1@mail.com", "mail2@mail.com", "mail3@mail.com)

# prebehnes kazdym mailom
foreach ($mail in $pole) {

# posles mail na urcenu adresu s urcenym predmetom a telom skrz prislusny smtpserver (zrejme bude treba aj nejake # prihlasovacie udaje pre SMTP
Send-MailMessage -To $mail -Subject "Ahoj fero" -Body "Vrat mi peniaze" -SmtpServer 10.0.0.1

# pockaj 60 sekund a az potom posli dalsi
Start-Sleep -s 60
}

Máš vlastní SMTP server? Já taky potřeboval rozeslat cca 200 mejlů, navíc s různými údaji a nakonec jsem to udělal makrem ve wordu, adresy a variantní údaje do toho mejlu mám v excelu, uložené jako csv. To by sis už měl umět upravit...