Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 4000

Dobrý den, chtěl bych pro přítelkyni tablet. Potřeboval bych aby měl -3g
- lepší display
-výdrž baterky
Tak prosím poradte, já se vtom moc nevyznám děkuji.

To ani náhodou. Pán si prostě musí uvědomit, že za 4000,- se nedá sehnat žádný zázrak. Proto také žádný nedoporučuji, jen jsem tě trochu opravil a mírně ti oponuji. Ty jsi tvrdil, že se nedá sehnat nový s 3G ... dá! Ostatní parametry jsem nezkoumal, stále se bavíme jen o přítomnosti 3G modemu.