Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zrychlit můj PC?

Čaute, mohl by mi někdo poradit jak zrychlit můj PC?

- intel pentium dual cpu e2160 1.8ghz 0,99 GB RAM -

Myslíte, že když koupím Kingston Value 2GB DDR2 800 (viz.: http://www.czc.cz/kingston-value-2gb-ddr2-800_2/53 871/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&u tm_campaign=Operacni_pameti&utm_term=Kingston_Valu e_2GB_DDR2_800), tak to PC pomůže?

Díky všem za odpovědi...
Změna předmětu, původně: Potřebuji poradit a rychlostí (karel)

PC to moc nezrychlí,ale pomůže to-budeš mít víc RAM na provoz.Záleží co máš za OS,1GB stačí tak ještě na XP.Nebude se pak třeba sekat.Hlavně si napřed zjisti,jestli tu novou paměť podporuje Tvoje základní deska.

Všetko čo sa nezmestí do operačnej pamäte sa ukladá do virtuálnej na pevnom disku. Keď to niečo na pevnom disku potrebuje, tak musí z operačnej niečo zase uvolniť a zapísať si to na disk, aby to čo potrebuje mohlo do nej natiahnuť. Systém potom nerobí nič inšie, len že dáta prelieva hore-dole (ja mám v PC pamäte vyššie a pevný disk nižšie). Pozri vyťaženie procesora. Ak je normálne, tak je to ono.