Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto PC sestava do 17 000 kč

Zdravím, mám stanovenou cenu a tak musím vycházet, strop prostě 17 000 kč, uvažoval jsem na Ntb, ale lépe podle mě výjde PC

sestavil jsem http://www.czc.cz/2t4rfj4ft2hq790aes9f3m1187/sezna m nevím jestli to je dobře :) takže jaké koliv názory změny klidně navrhněte :)

Co potom vyžaduju ? na PC hraju jen World Of Warcraft, takže nevyžaduju žádnou pecku, prostě stačí jak mi to WoWko rozhraje na vysoké detaily ( mám rád i u této hry prostě vyšší detaily :) ) a dál filmy a toť vše :)

Problém vyřešen, diskusi ohledně PC za 17 na WOW prosím přesuňte (pokud chcete) na debaty.net Děkuji. (touchwood)

nejúspěšnější jen proto že tupost lidské rasy nezná mezí a hrajou hry jen na klikání a na to že u toho sedí od nevidim do nevidim a jinak žádnej skill v tom neni jen že u toho sedí v jednom kuse o ničem jinym to neni a pak se chloubi že sou kingove a maj vysokej level

Melete blbosti (: Co se toho "skillu" týče, tam jde hlavně o PvE, je třeba sehnat 10 / 25 lidí, kteří nastudují taktiku a pak udělají vše, tak jak to taktika vyžaduje. V tom je ten skill, sehrát se, pokořit bosse. Jakožto dlouholetý hráč WoW a člověk co zažil úspěchy, kdy jsme z no-name guildy udělali guildu, která byla v TOP3 na realmu vím o čem mluvím. Pokud Vám takové hry nejdou, nebaví Vás, tak se laskavě neserte do zábavy ostatním.

ano 25 na jednoho bosse opravdu taktika to se vymýšlelo opravdu dlouho. A každý může projevit názor na to co semu líbí i nelíbí a kritika her je velmi častá takže hrajte si co chcete to mě je fakt jedno jen radím že existuje plno smysluplnějších her než tyto rpg. Jako u jednoho rpg strávit bůh ví kolik času když existuje tolik skvělých her kde taktika je opravdu obtížná a i přesto se dá vymyslet to fakt nikdy nepochopím.

Promin mi to ale jak můžeš nepochopit že všechno se netočí kolem toho jak se líbí tobě? Ty si myslíš že když ty řekneš že nejhranější (dovolím si říct) hra v historii pc která pokořila několik rekordů je píčov..a tak každý kdo to hraje to najednou přestane hrát protože pánovi důležitému se to nelíbí? Celkově World of Warcraft ačkoliv v pozadí má nejpropracovanější příběh všech her které existují, skvělá hratelnost, nekonečně mnoho způsobů jak tu hru hrát, hra která se zaměří na jakéhokoliv hráče jak PvP tak PvE. To že jsi to třeba zkusil jednou naexpil do 10 lvlu a řekl to mě nebaví když si prakticky ani nezačal to už tu člověk nad tebou asi musí brečet ach.

No možná se budeš divit ale já nejsem zdaleka jediný co si to co já myslí. Je nás také dost co hrajeme plno her než jen pár či jen jednu. A znám i ty kterým to vadí daleko daleko víc než mě že je to takto. Ale jak už sem psal tady už není co řešit prostě jsou dva tábory a ty budou evidentně fungovat dál. Ale co to bývá časté i v jiných tématech.

A kde si zjistil že lidi co hrají tuto hru nemůžou hrát aji jiné. Hrál sem world of warcraft cca 6-7 let a nikdy toho litovat nebudu. Kvuli téhle hře mě začaly zajímat programovací jazyky jako PhP, Html, c++, sql. Potkal sem dost přátel se kterými sem se později seznámil osobně a jednou za čas si zajdem třeba na pivko. To že tobě se nelíbí nějaká hra neznamená že takový je hned každý. Každému se líbí něco jiného. A samozřejmě že bude dalších X lidí kterým se to líbit nebude ale prostě hry které se nelíbí všem jsou a vždycky budou musíš se stím smířit. Tímhle tady v tomhle tématu končím sbohem.

Sbohem ale stejně s tebou úplně nesouhlasím. Toto všechno by se dalo i na ostatnich hrách to neni žádná vyjímka. Já jen, že do této celé diskuze mě vtáhl podivný dotaz na sestavu za 17000 kvůli jedný hře a to wow. Já bych 17000 nevyhodil ani kvůli mý nejoblíbenější hře to ani náhodou. Toto mě sem dostalo do této diskuze.

No kritik by nemělo být zaměstnání protože kritiku si může udělat každý sám. Jen by v tom co kritizuje měl mít přehled a já žiju pc hrami a vím o čem mluvím sám jsem chvíli jako malý jedno rpg hrál doporučil mi ho kámoš ale po chvíli a nebyla to zas tak dlouhá doba jsem zjistil, že toto zvládne opravdu každý a já si zahraju rači něco co by pro někoho mohl být neřešitelný problém. Například jsem dohrál hru far cry za nejtěžší obtížnost a že to byla fuška, snad to bylo to nejtěžší co sem dohrál, ale i tak to bylo hodně zábavné.

- Me bude v breznu 33let a dohral jsem hry i na takovych platformach, ktere bys nedokazal ani zapnout,,,,,kdyz si takovy hrac,,dohrej treba Lemings, nebo jinaci hru kde pouzivas MOZEK,,,dohromady v mem pripade se muzeme bavit o dohrani 200-250 her,,,,

No ja budu mit dohrano zhruba stejný počet her a to sem o 11 let mladší. A jestli jsi opravdu dohral tolik her tak nechapu proč dáváš za pravdu někomu kdo hraje evidentně jednu hru pořád dokola. Divim se že ti neni aspoň trochu líto, že si nezahraje taky víc her a ještě navíc by za jednu hru utratil v pohodě 17000 chapu kdyby to měl ještě k něčemu, ale podle toho to vypadá, že nemá. Je tomu opravdu tak, ale stejně můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory a můžeme s tím dokonce i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat. Bohužel !!! J. C.

- V realite, tobe ta hra nevyhovuje(nelibi) nekomu ano, nechapu kde je tvuj problem, nekdo ma rad to a ten zas tam to, tady neni co resit, at si kazdy ulitavá na hre co ho bavi a Basta.
- Ty WOW nemas tad, kazdy to pochopil, co chces jeste resit, uz jses snad dost velkej, abys tuto epizodu uzavrel.
- Me osobne ze zacatku take nebavila, ale casem me hodne chytla a hraji ji prakticky az do dnes.Otazka preference nic vic,,,
PS: Za sve penize at si koupi co chce, to je kazdeho vec, chtel poradit odpoved dostal,,,na nazor na WOW se neptal.

Já už sem to chtěl dávno zabalit, ale Eessencia byl názoru, že tu je co řešit já si taky myslím jak dávno, že to nemá cenu řešit, ale tato otázka na pc sestavu mě fakt dostala a musel jsem se pustit do diskuze. Ale aspoň jsem se nenudil díky za diskuzi. Peace!!!

Jen tak ty chytrolíne kolik ty si asi dohrál her? jestli vůbec nějakou? A jinak pro mě jsou největší podvodníci ti co si tímto vydělávají obrovský prachy a ostatní musí makat jak blbci. Ano svět je plný podvodníků, ale tito se vyloženě vysmívají do ksichtu prostým občanům. Jak může mít stejný plat hráč lol jako fotbalista? to mi hlava nebere.

Za prvé bych tuto hru nikdy nehrál jen abych něco dokazoval na to fakt nemam čas. Za druhé stačí si zahrát jiné rpg, protože vesměs je to to samý v bledě modrym. A za třetí je to jen o běhání za úkoly a různými předměty, které postupně nasbírá a tím pak je dostatečně vybaven na poražení bosse a pak sbírá znova a zas jde na bosse a pořád dokola. Kvůli tomuto to fakt hrát nepotřebuju abych se dozvěděl, že je to to samý jako ostatní rpg. Stačilo mi to vidět.

A jen tak pro info ja nehodnotím wow, já hodnotim žánr rpg který je hoooooooodně přeceňovaný jen kvůli neznalosti hráčů o ostatních žánrech, které jsou o mnoho lepší a mají spoustu úspěšných titulů. Jako každý hráč si asi zahraje rpg někdo dýl někdo hodně krátce, ale jak už sem psal, hlavní důvod této nekonečné diskuze je wow za 17000 Kč? Autor měl aspoň napsat, že na tom bude hrát taky něco jiného a ne to napsat, tak že to opravdu vypadá takhle.

Ale diskuze či diskuzní kroužek je důležitý pro řešení problémů a mě se zdá, že od toho tu ty stránky jsou. A myslím, že velká aktivita je pro stránky dobrá než kdyby se tu skoro nic nenapsalo (neprodiskutovalo).

Problém je vyřešený, protože jsem ho pomohl vyřešit tím, že sem napsal, že mu stačí skoro každý počítač na to co potřebuje krom nějakejch opravdu zastaralejch. Holt někdo to nechtěl pořád pochopit a odbíhal od tématu.