Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook, nízké fps při hraní her.

Zdravím, chtěl bych se zeptat, minulý týden jsem si koupil notebook:
asus-x550cc-xo175h-d467618.htm

a při hraní her mam malé fps. Stáhnul jsem nové ovladače od Nvidia a byl malý rozdíl.

Chtěl bych se zeptat, jestli nemám někde špatné nastavení nebo tak.. Co se týče her jedná se o obyčejné League of Legends, co má celkem nízké HW nároky a na starém PC mi šlo lépe než na tomhle. Děkuji za každou odpověd.

Pokud má přepínatelnou grafiku je možné, že je jen špatně nastavená proto se hry spouští s integrovanou grafikou. Klikni pravým tlačítkem na danou hru a pokud tam bude, tak rozklikni možnost "Spustit s grafickým adaptérem" a tam vyber nVidiu ;-)