Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook nenalezne žádné wifi sítě.

Dobrý den,

jak je uvedeno v nadpise můj notebook nechce nalézt žádné wifi sítě, dříve všechno šlo, ale od včerejšího večera se něco pokazilo a přestalo to fungovat. Doma mi mobil wifi sít našel, takže routerem to nebude, momentálně jsem jinde a ani tady nevidím žádné sítě, jen když se připojím pomocí kabelu tak internet funguje. Na počítače jsem spíše lajk, takže odpovídejte a raďte polopatě. Děkuji :)

koumak len pozrie ci nie je vypnuta v systeme:) A ci nie je nastavene vypinanie po dobe necinnosti .
A kolegovci maju pravdu, je to plny pristup na pc po dobu zakroku ( ale s tym ze vidite co sa deje a moznostou to prerusit kedykolvek)

Odstraněny odkazy. Pokud máte zájem o inzerci, je zde ceník. (karel)