Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat ovladače grafické karty Sapphire HD 3650

Dobrý den,

přeinstaloval jsem matce Windows XP, nainstaloval jsem ovladače MB ASUS A7V400-MX ale nedaří se mi nainstalovat ovladače grafické karty Sapphire HD 3650, hází to chybu a ve správci zařízení mám žlutý vykřičník u řadiče videa. Píše mi to, že HW není nainstalován, přitom je, než jsem přeinstalovával Windows, tak vše fungovalo, ovladače byly nainstalovány, v PC jsem se nehrabal, nezapojoval, neodpojoval. Nevíte někdo prosím co s tím ?

Přesně tak, navíc přes redukci, protože monitor je D-SUB a grafika má pouze 2x DVI.

ID instance zařízení:
PCI\VEN_1002&DEV_9596&SUBSYS_00281787&REV_00\4&1FE B96E4&0&0008

ID Hardwaru:
PCI\VEN_1002&DEV_9596&SUBSYS_00281787&REV_00
PCI\VEN_1002&DEV_9596&SUBSYS_00281787
PCI\VEN_1002&DEV_9596&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_9596&CC_0300

Ano použil, nainstaloval jsem z Utilities 4in1, potom Audio, z položky VGA to nelze nainstalovat, píše to: "Instalační program nedokázal dokončit instalaci.Podrobnosti najdete v záznamu průběhu ve vašem adresáři Windows." LAN nebylo potřeba instalovat, net funguje i bez instalace tohoto ovladače.

Omlouvám se, moje chyba, jak píšeš, zobrazilo se potvrzení o instalaci neověřeného ovladače, zmáčkl jsem jsem enter a tím pádem jsem to nepovolil. Už jsem to dal do pořádku, ovladač se nainstaloval, ve správci zařízení je vše v pořádku. Akorát mi je teď záhadou, že když jsem se díval na chladič grafiky, tak tam je Sapphire HD 3650 a nainstalovaný ovladač zobrazuje VisionTek Radeon HD 2600XT AGP, je to normální ?

Jo to já vím, taky mě napadlo jestli tam nedávali chladiče právě z Sapphire HD 3650, protože typ GK jsem kontroloval jen z chladiče. Ona ta GK bude ten VisionTek 2600XT. Já vlastně ani nevím odkud matka tu GK má, tak je taky možné, že to někdo předělával. Každopádně moc díky sakraforte. Malé poděkování i touchwoody za snahu se zapojit a pomoci mi. Díky chlapi.