Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudební telefon

Zdravím
Sháním nový telefon ale vůbec tomu nerozumím a už sem několikrát koupil naprostý "krám" a chci tedy radči radu od někoho kdo tomu rozumí. Potřebuju telefon (hlavně na hudbu (tzn. výkonný reproduktor apod..)) který se vejde do 4 000,-. Díky mnohokrát za každou odpověď!

Co se tady všichni furt divíte na pojmu "hudební telefon" ??!! Přestaňte ze sebe dělat zamaštěný chytráky a raději poraďte.
Hudební telefon byl ještě donedávna normální věc (před dobou smarfounů), např. Nokia měla přímo své řady Xpres music, které už z názvu jasně naznačovali o co hlavně de. Dneska myslím, že se už žádný výrobce mobilů přímo na hudbu nezaměřuje a de spíš o to, kterej z nich hraje kvalitněji, výstup do sluchátek bych řekl že bude skoro všude stejně dobrej. HTC ONE hraje prý ze všech telefonů nejlíp, má stereo reproduktory, který prý dokáží hrát líp, než kdejakej notebook, jenomže to je zas jiná cenová kategorie, takže spíš to bude chtít hledat přímo testy a recenze mobilů této třídy.