Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ověření pc

Ahoj, dobrý den..
rád bych se zeptal, jestli mi můžete dle screenu poradit co změnit na mém pc, abych z něj dostal více.
Je mi jasný, že nejlepší změna je nový pc, ale momentálně chci změnit tak 2 položky a raději dám na radu odborníků (vás), než na hurá akce v obchodu.
Poslední dobu se mi zdá líný (okna přeinstalovány a hw vyčištěn), tím myslím pomalejší náběh po startu, občas delší přemýšlení (jde o vteřiny ale i ty rozčilují) a pokles fps ve hrách.

Za každý tip budu vděčny(i když za to si nic nekoupíte:-D )

pomalejší náběh po startu

a) V msconfig - karta Po spuštění - zakaž všechno a zrestartuj PC (pokud bude něco potřeba, znovu to jednotlivě povolíš).
b) Vypadá to, že nemáš nainstalované ovladače grafické karty. Ty ostatní ovladače máš nainstalované?

Tohle, pokud nemáte zavšivený operační systém blbostmi jako nainstalovaným malwarem. apod. Dále předpokládám, že při reinstalaci jste instaloval správné ovladače a ve správném pořadí a také, že jste při pucování HW něco neuvolnil a máte třeba v pořádku datový kabel k disku, atd. Samozřejmě předpokládám, že se to nepřehřívá.

1. Na tom médiu k základní desce je základní ovladač, který se instaluje jako prvý, tj. ovladač čipsetu. Pak jsou tam ovladače dalších prostředků na základní desce (3.?). Pak se instalují ovladače přídavných karet. 4. WiFi? Klávesnice? 5. Kdoví, co jste tam nakonec vecpal.