Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním dat

Dobrý den. Prosím o radu - mám problém se stahováním, event. ukládáním dat jak z Net-u, tak ze své E-mailové schránky na HDD. Problém vypadá asi takto: Při označení jakéhokoliv souboru a zadání pokynu ke stahování, buď se neděje vůbec nic, nebo v "lepším" případě pouze skrz obrazovku jen "problikne" ta známá tabulka kde se ukazuje rychlost stahování, velikost souboru, zbývající čas atd... a dál nic. Před několika dny ještě nebyl žádný problém. Mám WinXP Home se SP2, připojení Telecom Internet Expres 512/128. Jenom na okraj: Před stahováním, když jsem pouze surfoval, tak se na dolní liště objevila ikona Java a k ní napsané něco ve smyslu error... ale nevím již přesně co tam bylo. S tou ikonou nešlo nic dělat, opravit otevřít... zmizela pouze po odhlášení se z připojení a pak už nic. Není zde souvislost? Jinak nemám tušení, co bych měl zde ještě ke konfig. svého PC uvést, to nechám na event. odpověď těch, nebo toho, kdy by mohl tušit co se děje, Dík Ivan

Javu jsem přeinstaloval i na novější verzi 5 upgr. 7 - pořád stejné. PC jsem dále prošel programy: Ad-aware SE, SpyBot-Search Destroy, Spyware Terminator a AVG Anti-Spyware 7.5 a pořád stejné. Antivir mám avast Home 4 - vše aktualizované, takže z této strany snad nebude nic, i když u PC nikdy jeden neví.....

Ještě by to to mohl blokovat firewall, či nějaký blokovač vyskakovacích oken. Také zakázané scripty v prohlížeči.
Docela by bylo fajn, kdybys tolik netajnůstkařil a napsal kde ti to dělá a v jakém prohlížeči např na www.někde.com v prohlížeči Fastbrowser). Věřím tomu, že by se tu našlo hned několik lidí, co by věděli, čím to je.
Takto se dá pouze věštit, čím by to být mohlo a odpovídat všeobecně.

Napiš jakého máš mailového klienta a zda blbne při pokusu o uložení dat z přílohy
nebo i při odkazu na stažení dat z nějaké adresy. Jaký používáš prohlížeč,
jak ho máš nastavený a zkusil jsi jiný ? Neblokuje ti stahování firewall
nebo jiná internetová ochrana, nepoužíváš nějaký download manažer typu FlashGet, GetRight ?

Tak tady vidím, že to opravdu tak jednoduché asi nebude. Zkusím ale dát dohromady alespoň pár odpovědí: Používám prohlížeč IE 6, E-mailovou adresu mám na "seznamu", firewal mám pouze z SP2 - integrovaný ve WinXp Home, no a na další otázky jsem již krátký, jelikož "svůj" PC mám v opravě a používám teď PC syna, ten je ve druhém ročníku SPŠ elektro - pčítačové systémy no a co Vám mám ještě psát, co ten má za programy nainst. ve svém PC tak to ani nevím k čemu to všechno je... To jenom na okraj, myslím, že Vám zatím poděkuji za ochotu, počkám až budu mít svůj PC doma, tam přesně vím co tam mám a jestli ten problém bude přetrvávat tak se opět ozvu. Je opravdu možné, no vlastně tak na 1.000 % jisté, že problém se stahováním je jen u toho, že já se snažím "nevlatnímu" PC vnucovat nějaké pokyny. Že by nastala doba jak psal Čapek? Takže zatím všem dík. Ivan

Dobrý den. Takže jsem zpět a vlastně jen pro pořádek: svého "miláška" PC již mám doma a vše funguje jak má - stahová dat atd. je v pohodě. Vše to bylo jen osobním nastavení PC u syna a jsem rád že to máme doma již za sebou. Jistě vy co máte doma víc než 1 PC znáte tu situaci, když jeden z nich je "nemocný" a hlavně děti se dožadují své denní dávky PC. No jak jsem si to zařídil tak to mám... Ještě jednou všem dík za ochotu. Mějte se Ivan