Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte nejakou datovou uschovnu online.

Ahoj, potreboval bych doporucit nejakou sluzbu pro uschovu vlastnich dat. Jde mi zhruba o cca 70Gb dat. Nejlepsi by bal bez datoveho omezeni :-) a jeste treba pristupna pres ftp. Znate neco takoveho? Zkousel sem treba ceske Uloz.to, nahravani je v pohode, bez omezeni prostoru ale pokud si chci data stahnout zpet tak musim platit kreditem :-)

Jak píše Redmarx, při takovém objemu dat a daných podmínkách jedině vlastní datové úložiště. Není to vůbec žádný problém, prostě necháš doma zapnutý router (který stejně většinou běží nonstop) a k němu připojený buď NAS, externí disk nebo USB flash disk 64 - 128 GB