Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš

Zdravim, k Vanocum bych si rad poridil nejakou herni mys .

Pred rokem jsem zakoupil TRUST s Bluespotem za 500,-, ale jiz neklika jak ma a obcas se zasekne. Bohuzel je to dost nahodile, ale o to horsi pri hrani her.

Mam vybranu tuto :http://www.alza.cz/speed-link-decus-gaming-mouse-r ed-black-d502488.htm poprosil bych o zhodnoceni, zda nema nekdo zkusenost prave s touto znackou, typem.

Na diskusich uvadeji jako etalon spolehlivosti a presnosti LOGITEK MX-518, ta se jiz neprodava a uprimne, nastupce je pres 1000kc, coz je pro me moc.Nejsem naruzivy hrac, ale kdyz si zahraju chci aby to stalo za to . Hraju hlavne FPS multiplayery .
Pokud nekdo vi o levnejsi a srovnatelne mysce ( kvalita, presnost ) rad se poucim .

Dekuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

U myší jde hlavně o to, jak se ti drží v ruce. Já jsem měl za poslední dva roky tak 4 myši (vždycky mi v ničem nesedly). Pořád jsem hledal něco s podložkou pod palec a nejlépe i pod malíček. Nakonec jsem koupil tuto, je sice předražená, ale vůbec toho nelituju :-) . Perfektně se mi drží a s podložkama pod prsty ať jdou do háje. Nevím, odkud jsi, ale jestli máte někde nějakej větší obchod s takovýmato věcma, zkus si tam radši zajít a chytnout si ji do ruky.

Doporučuji tesoro-shrike-d405972.htm Tesoro je poměrně nová Americká značka, vytvořena hráči.
Dal jsem tomu šanci už při nástupu na český trh a tuto myš mám, jsem nadměrně spokojen, myslím, že je vybavena lépe než leckteré Razery za dvojnásobek ceny a hlavně vydrží déle.
Dobře se drží, je vyrobena z kvalitního materiálu včetně spínačů, má opletený kabel a pěkný a dobře nastavitelný software na různá ta macra, podsvícení, DPI, apod.
Když mrkneš na jejich FaceBook, tak uvidíš převážně spokojenost uživatelů, resp. s problémy jsem se tam ještě nesetkal.

Diky za typ, ale tuhle jsem mel koupit vloni, ted uz vim, ze 1000 DPI je zalostne malo.

Prakticky pod 2000 DPI bych uz nesel. Na bezny strileni to staci, ale jak vlezes do nejaky techniky nemas absolutne zadnou sanci, ses jak slimak, toceni veze, akrobacie ve vzduchu, uhybny manevry...je to tak.

mam ted pujcenou od syna Asusku X300, je to malinka myska k notasu a ta ma 1600 DPI, proti ty Trustce je to neuveritelnej rozdil

za par supov mozem odporucit tuto: http://e-3lue.com/int/individual%20product/Mazer%2 0-R.html
je to sice nejaka cinska napodobenina, ale po pol roku pouzivania mozem zhodnotit ze je perfektna. bocne tlacidla, na vrchu tlacidlo na zmenu dpi (4 urovne), je vcelku velka a dobre sedi v ruke. Jedine co sa mi na nej nepacilo, ze asi 2 mesiace niecim zapachala, ale dalsia ruka ani nador mi nenarastol takze v pohode :)

Čau já vlastním už druhým rokem tuto myšku od GIGABYTu a naprostá spokojenost. produkt Má tři režimy rozlišení, které jdou přepínat přímo na myšce a to: 800/1600/5600. V ruce se drží perfektně. Má docela dost barev k podsvícení, které pomalu zhasíná a pomalu se rozsvěcuje. Celkem efektní. Já jsem ji kupoval na 3D CAD, proto jsem chtěl vysoké DPI a i cena je docela slušná.

To zní jako začátek vtipu. Herní myš trust. Hahaha. Mám 2x A4TECH X750BK a nemohu si stěžovat.
Zvláštní je za tuhle cenu jsem ji(x750bf) kupoval v roce 2008, ty ceny neklesají bohužel, možná je to vánočním natahováním a nebo podrazem ČNB.
Tyhle myší jsou ve víc variantách, s potiskem /bez, s tlustým/tenkým kabílkem.

Ten tlustý kabel je spíš taková textilie. Tenký kabílek je příjemný, že je ohebný, ale myslím, že bude náchylnější na okroucení.

Jinak přesnost úžasná, lesklé povrchy, sklo není problém. Je laserová. V CS:Source je s ní hrát radost, nikdy se mi nestalo, že by po rychlém škubnutí se kurzor dal na opačnou stranu, jak jsem zažil u jiných šmejdů.

To zní jako začátek vtipu. Herní myš A4TECH X750BK.

prosim te, kdyz necemu nerozumis, tak radeji mlc. dekuji.

Pro vsechny, kdo by se tou nesmyslnou radou chteli ridit, A4Tech X750 ve vsech provedenich je odpad jen tesne nad urovni Trus(t)u. Odchazi tomu snimace pohybu jak na bezicim pase, ozkousenou na bezmala dvoudesitkach tehle smeckovych mysi.
To ze se sem tam najde vyjimka, ktere snimac neodejde, at uz se jedna o tu mnua.ala nebo moji X755, kterou mam zrovna v ruce, je nahoda. Jinak te uzasne presnosti se taky musim smat. Ta mys neni nijak vyvazena a pracovat s ni v grafickem editoru ..., mozna v Malovani staci.

Takze vcera dorazila, uz obal je umelecky dilo .

Je to poradnej kus, je dost tezka ( a to i ber zavazi ) a taky o dost sirsi, nez predesly mysky.Nema takovy podepreni palce a neni tak tvarovana ( prohloubene boky ).Klika lehounce , kolecko ma tezzsi chod, ale je dobre odkrokovane.
Jen jsem ji prubnul, zda funguje, bez jakykoliv instalace a nastavovani.
Je to masakr !! Co je na prvni pohled znat je jak lehounce klouze po stolku. No zahral jsem chvilinku BF2 jen Single, abych to vyzkousel a je to uplne o necem jinym 8-)
To co delal clovek s vypetim sil a max soustredenim, delam lehounce, bez jakekoliv namahy .

ZA ME ROZHODNE DOPORUCUJU a dekuji Eessenciamu za super typ. DIKY MOC;-)