Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava pracovniho PC do 28000,- Kč

Mel bych dotaz.

Potreboval bych pomoc se sestavenim PC urcenym proc *narocnejsi praci*

Od PC se hlavne pozaduje aby bylo co nejrychlejsi.

Cena je do 28000 bez OS.

Dekuji mnohokrat za pomoc.
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Sestava pracovniho PC (karel)

Ty vůbec nevíš která bije.
Tady přeci nejde jen o to to sesmolit, ale profi pracovní sestava musí makat třeba při výpočtech spolehlivě a většinou stále.
Který garážista/samostavitel ti garantuje záruku/rozšířenou a opravy do 24hodin?
(když seto posere tak budeš čekat 30 dní na vyřízení reklamace a budeš "nepojízdný")