Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím ocenit sestavu PC

Dobrý den,

obracím se na Vás jestli rozumíte pc sestavám a mohli poradit v odhadu reálné ceny pc sestavy, kterou mi nabízí kamarád. Jedná se o sestavu starou tři roky, toho času velice výkonnou (za 50 000kč): Nyní mi ji ten člověk nabízí za 15 000kč a rád bych to viděl "objektivněji", zda-li to té ceně odpovídá (já tomu zas tak nerozumím), zde jsou parametry:

procesor : Intel pentium 4 CPU 2.00Ghz
Graficka Karta: NVIDIA Gforce 7600 GS
Operacni Pamet: 1024 RAM (2x512 RAM) znacky DIMM DDR-SDRAM
Zvukova karta : Sound Blaster 5.1
Zakladni deska: Intel D845EBFG2
CD vypalovacka:NEC CD RW-NR-9100A
DVD-ROM-NEC DV-5800B
Hard disk:60GB Seagate Baracuda
Hard disk:80GB Seagate Baracuda
Operacni System:Windovs XP Profesional ver 5.0 Service Pack 2
Network Adapter :Realtek RLT8139Family PCI fast Ethernet

Děkuji, Dan

[mod]Dotaz z majlu vložil: (Rce)[/mod]

no, tech 9000,- max.
Nedavno jsem za 15000 prodal spolupracovnikovi A64 3000+, s 6600GT, dvěma seagaty 160kami...v pekne bedne a komplet chlazenim Zalman. Dokonce to vse bylo jeste rok v zaruce. To byla vcelku koser nabidka - tohle je ale uz starik, za 15 bych to nevzal.