Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavenie Total commanderu

vedel by ma niekto spravne naviest ako nastavit spravne total commander cez Lan v ramci domacej siete notebook win7 a samsung note3.Nechcem stále pripajať usb kabel
V routri Tp-link mám nastavene pevne adrese pre mac adrese

len pre info mam doma linuxove multimedialne zariadenie a tam sa dostanem bez problemov ale pc-mobil a mobil-pc ani zanič.ešte aj nejake heslo do pc do chce ale ja o žiadnom neviem.

Mojim cielom je len presuvať veci medzi sebou v ramci domácej siete

Neporadim konkretni aplikaci, ale pokud chces jednoduse sdilet soubory mezi domacimi pocitaci (v tomto pripade mezi pocitacem a tabletem) musis si stahnout z Google play Sambu, to je to co umoznuje windowsovske sdileni i na linuxu. Tech aplikaci je na Androidu vic, sam jsem tohle nepouzival, takze nevim jak slozite nastaveni jednotlive aplikace maji.

dik za info
samozrejme že mi po zadaní hesla do notebooku sa podarilo pripojiť ale teraz riešim problém, že žena sa stážuje nato že musí zadávať heslo.nedá sa to vo win7 zadať aby sa heslo pripajalo automatický?Ked ho vyhodim tak zase note3 cez TC hlasi zadať hlavne heslo