Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstránenie vírusu

C:\System Volume Information\_restore{59F0532B-4F14-4BBD-82DF-E5234 36F809A}\RP212\A0380387.exe » ZIP » {9C7216B1-33C6-4395-B388-429593DDE27A}.exe - pravdepodobne variant infiltrácie Win32/Adware.WhenU.SaveNow aplikácia

Toto mi našiel Nod 32 , ale v ponuke sa nedalo zvoliť odstránenie súboru . Ako to mám odstrániť ??

To neodstraníš, musíš si vypnout službu Bod obnovení, restartovat
a zase službu zapnout. Udělej to takhle :

Pravým myšem Tento počítač - Vlastnosti - Výkon - Systém souborů -
Poradce při potížích - zatrhni Zakázat obnovení systému a restartuj.
Po restartu bys měl mít body prázdné. Pak si to zase stejným postupem zapni.

Pro Windows XP použiju radu JF z jiného threadu :

Ta volba je nastavitelna v Tento pocitac / prava mys / Vlastnosti / Obnoveni systemu
Tam urcujes, ktere jednotky budou sledovane a kolik mista bude na body obnovy vymezeno.