Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebujem radu či sa oplati kupiť teno pc na hranie a natačanie hier cez fraps či to zvladne aj nov

plati sa kupit teno pc?? http://www.alza.sk/lenovo-ideacentre-h520-d481310. htm na hranie a natačanie cez fraps??
Email:trolllp9@gmail.com

Konfiguracia:
Typ zostavy Herný
Farba Šedá
Veľkosť skrine Mini Tower
Rada procesoru Intel Core i5
Model procesoru Intel Core i5 4440
Frekvencia procesoru 3,1 GHz (3 100 MHz)
Kapacita pamäte 8 GB
Typ pamäte DDR3
Základná výbava Čítačka pamäťových kariet, Optická mechanika
Typ úložiska Hybridný
Kapacita disku 1 008 GB (1,01 TB)
Model grafickej karty AMD Radeon HD8570
Socket Intel Socket 1150
Zdroj 280 W
Operačný systém Windows 8
Model procesoru Intel Core i5 4440
Frekvencia procesoru 3,1 GHz (3 100 MHz)
Počet jadier procesoru 4×
Cache procesoru 6 MB
Core Boost Frekvencie 3,3 GHz (3 300 MHz)
Max TDP 84 W
Funkcie procesoru Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie

NE! Pominu kancl GK, pak už jen výkon zdroje napoví, kam je tato sestava směřována.
Vy asi nejste počítačově moc zdatný, že? E-mail se takto nedává do otevřeného textu . Navíc, tapetovat jste nemusel, číst lidé většinou umí.