Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vzdy sa mi zmeni moj predvoleny prehliadac na prehliadac yahoo

neviem kde ho mam ani aky to vlastne mam,viem len ze ho mam niekde v PC.Zacalo to tym ze sa mi vzdy zmeni moj predvoleny prehliadac na prehliadac yahoo.Nemozem s tym spravit vobec nic,nepomaha ani vymazat historiu,odstranit cookies,zoskenovat a osetrit advanced system care 7 ani avast nic nejnajde.Vzdy musim manualne prepinat prehliadac spat na chrome ale pri opetovnom zavreti a spusteny mam zase ako predvoleny prehliadac YAHOO!.Co je horsie uz sa mi zacali aj stranky rozdvojovat,miesat texty,vety a obrazky dokopy.Ak mate niekto s tymto skusenosti prosim pomozte
Změna předmětu, původně: nebezpecny virus! (Kurt)

Typ: Kompletní kontrola (C:\|)
Nastavení kontroly povoleno: Paměť | Po spuštění | Registr | Systémové soubory | Heuristická analýza Extra | Heuristická analýza Shuriken | PUP | PUM
Nastavení kontroly zakázáno: P2P
Kontrolované objekty: 350922
Uplynulý čas: 34 minut, 45 sekund

Nalezené procesy v paměti: 1
C:\Program Files (x86)\GreyGray\updateGreyGray.exe (PUP.Optional.Greygray.A) -> 2040 -> Nebyla provedena žádná instrukce.

Nalezené moduly v paměti: 0
(Žádné škodlivé položky nebyly zjištěny)

Nalezené klíče v registru: 12
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Update GreyGray (PUP.Optional.Greygray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCR\CLSID\{4AA46D49-459F-4358-B4D1-169048547C23} (PUP.Optional.BrowseFox.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext \Settings\{34A0D84B-CDDC-4EC4-AFDD-4F1DDE1D14E5} (PUP.Optional.Spigot) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext \Stats\{34A0D84B-CDDC-4EC4-AFDD-4F1DDE1D14E5} (PUP.Optional.Spigot) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCU\Software\GreyGray (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uni nstall\{99C91FC5-DB5B-4AA0-BB70-5D89C5A4DF96} (PUP.Software.Updater) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKLM\Software\GreyGray (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uni nstall\IECT1750559 (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Exp lorer\Browser Helper Objects\{e7e8ed77-2fba-4ec6-bc07-65de4de6709f} (PUP.Optional.ShoppingSuggestion.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCR\CLSID\{e7e8ed77-2fba-4ec6-bc07-65de4de6709f} (PUP.Optional.ShoppingSuggestion.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCR\ScriptInjector.AddOnIE (PUP.Optional.ShoppingSuggestion.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext \Settings\{E7E8ED77-2FBA-4EC6-BC07-65DE4DE6709F} (PUP.Optional.ShoppingSuggestion.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.

Nalezené hodnoty v registru: 1
HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run |BackgroundContainer (PUP.Optional.Conduit) -> Data: "C:\Windows\SysWOW64\Rundll32.exe" "C:\Users\sugi\AppData\Local\Conduit\BackgroundCon tainer\BackgroundContainer.dll",DllRun -> Nebyla provedena žádná instrukce.

Nalezené datové položky v registru: 0
(Žádné škodlivé položky nebyly zjištěny)

Nalezené složky: 6
C:\Program Files (x86)\GreyGray (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\bin (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Users\sugi\AppData\Local\Slick Savings (PUP.Optional.Spigot.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Users\sugi\AppData\Local\Temp\CT1750559 (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\ProgramData\Conduit\IE (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\ProgramData\Conduit\IE\CT1750559 (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.

Nalezené soubory: 14
C:\Program Files (x86)\GreyGray\updateGreyGray.exe (PUP.Optional.Greygray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\BS_Player_ControlBar\BS_Player_ControlBarToo lbarHelper.exe (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\Shopping Suggestion\Shopping Suggestion.dll (PUP.Optional.ShoppingSuggestion.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Users\sugi\AppData\Local\Conduit\CT1750559\BS_P layer_ControlBarAutoUpdateHelper.exe (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Users\sugi\Downloads\License Keys For All Antivirus Latest.exe (PUP.Optional.InstallMonetizer) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\GreyGray.ico (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\GreyGrayUninstall.exe (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\nhogbcndagiknbfomjgdeghehkljalhi.cr x (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\sqlite3.exe (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Program Files (x86)\GreyGray\updateGreyGray.InstallState (PUP.Optional.GreyGray.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\Users\sugi\AppData\Local\Slick Savings\coupons.crx (PUP.Optional.Spigot.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\ProgramData\Conduit\IE\CT1750559\configutaion.j son (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\ProgramData\Conduit\IE\CT1750559\SetupIcon.ico (PUP.Optional.Conduit.A) -> Nebyla provedena žádná instrukce.
C:\ProgramData\Conduit\IE\CT1750559\UninstallerUI. exe (PUP.Optional.Conduit.A) ->

Vzera ze uz ide vsetko v poriadku:)takze to bol nejaky typ malware?kedze ste mi s tymto problemom poradili rad by som vedel aj pricinu tohoto problemu a dakujem velmi pekne.A este jedna otazocka ten programek si mozem teda kludne nechat v pc?

nádherná sbírka. doufám, že na ten notebuk saháš zdálky jen klackem, v gumových rukavicích a s rouškou.

dokud budeš instalovat warez a při instalaci každé blbosti z netu poslušně odkýváš: "chcete instalovat tento toolbar / adware / spyware / virus?" "yes, yes, yes!", do té doby budeš mít takové problémy.

i když budeš mít pc nově přeinstalovaný či vypucovaný, je to jen dočasné. ten pc si spyware/adware nenatahal sám, to je tvoje práce. dokud nezměníš přístup..

dokud budeš instalovat warez a při instalaci každé blbosti z netu poslušně odkýváš: "chcete instalovat tento toolbar / adware / spyware / virus?" "yes, yes, yes!", do té doby budeš mít takové problémy.

..budeš to muset odvirovávat furt.

Mas v tom chaos, ale tipujem, ze sa ti meni defualt vyhladavanei, nie prehliadac.
Moznosti su dve, odinstalovat a zmazat data po Chrome, a znovu instalovat, druha moznost je zmazat user data v profile a tym padom spravit novy pre dalsom starte.
Kedze nepises OS neda sa ti presnejsie poradit.

Pardon za preklep.Menni sa my vyhliadavac ako ste pisali vysie nie prehliadavac.OS mam Windows 7 ultimate.Myslim ze PC mi stiha.vykon procesora pri beznych cinostiach ako je zapnuty napr.winamp je 1-2% a aj nove hry mi bezia na vysokych nastaveniach takze v tom to asi nebude.PC sa uz skenuje tym odporucanym programom takze zachvilku hodim vysledok

OS mam Windows 7 ultimate

Taky dobrý... A prohlížeč? Když vidím BS Player, vzpomenu si na "adware" a k tomu ještě "čikulování" nějakým svinstvem. Nejčistější bude asi zazálohování uživatelských dat, ty určitě nejsou, a přeinstalovat řádně systém, ten je snad legální.