Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde-li vložit odpověď do poradny...

Používám nastavbu MYIE2 nad MSIE 6.0 a nešlo mi vkládat odpovědi na dotazy. Musel jsem si vždy dotaz otevřít přimo v MSIE, kde to šlo. Dnes už mi to nedalo, tak jsem sem chtěl vložit dotaz, jestli někdo neví, čím by to mohlo být a ještě než jsem ho poslal, tak jsem na to přišel... Mohlo za to antireklamové filtrování obsahu, kde jsou na blacklistu obsahového filtru blokovány řetězce obsahující "ad" - konkrétně zde zafungoval asi tento: "*.ad?.*". No a odpověď má v adrese "add".
Takže stačilo v Exception listu přidat "add*" a už můžu odpovídat přímo.
Třeba to někomu dalšímu taky pomůže...
PS: možná by nebylo od věci si na tohle dávat pozor a s antireklamovými filtry při programování poradny počítat?

Popravdě, MyIE má hodně agresivní reklamní filtr - zablokovat ve výchozím stavu všechno s "ad" mi přijde hodně user unfriendly. Vůbec je ta aplikace podivná záležitost, protože například skrývá před uživatelem důležitou bezpečnostní informaci - v jaké se server nachází bezpečnostní zóně. To mi přijde neprofesionální a MyIE to degraduje o několik řádů dolů - ukazuje to že to je spíše program psaný těmi, kdo nepoužívají bezpečně IE pro to stejné obecenstvo.

Takže zkrátka nemyslím že s každým poblázněným reklamním filtrem by se mělo počítat při konstrukci URL :-p