Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skrytí disku, ale chci ho neustále používat

Dobrý den,
potřeboval bych skrýt disk, ale potřebuju s ním neustále pracovat.
Když odeberu písmeno, disk se skryje, ale nemůžu se k němu dostat.

Můj plán je takový: Udělám si zástupce disku nebo složek v něm, který se dá otevírat např. z plochy, ale v Tento počítač disk se nebude dát otevřít.

Chci se zeptat, jestli to vůbec funguje.

Používam to na skrývanie recovery partícií v notebookoch HP. Tvoj dôvod je zrejme iný. Zmeň písmeno jednotky na nejaké "vyššie" písmeno a potom schovaj. Neskúšal som či ho potom vidno v nejakom Commanderi - vyskúšaj, daj vedieť. Pred tým než to schováš, si vyrob odkazy na plochu :-)