Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi mobil

Dobrý den,
rád bych se zeptal na wi-fi v mobilním telefonu. Mám qtek 8310 s nastavením pro svou domácí wi-fi.
Pokud se podívám na administraci mého AP tak vidím, že jsem přes mobil připojen, pokud se podívám na mobilu, také vidím, že připojení proběhlo, ALE...

nefunguje mi internet na mobilu... stále to říká, že stránku nelze zobrazit...

Neřešil někdo podobný problém, nebo nevěděl by někdo čím to je, že mi nefunguje internet na mobilu, byt se tvářím jako připojen?

Díky, tampiss

Ano, to vse jsem nastavil přímo v registrech mobilu...

Připojení mám následující:
ROUTER:
1) venkonvi adresa 10.102.174.169
2) vnitřní adresu 192.168.1.1

MOBIL:
IP: 192.168.1.10
GATEWAY: 192.168.1.1
DNS: 192.168.1.1
MASKA: 255.255.255.0

nevim jak na mobilu ale na PC bych to resil tak ze bych si zkusil propingat IP adresy (192.168.1.1, 192.168.1.10) a v IE (ptfuj) bych se podival jestli neni v rezimu OFFLINE.
Muzes si na tom mobilu overit dostupnost routeru a AP? (pres ping nebo neco podobneho.. pripadne web. rozhrani tech zarizeni)