Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook ASUS K50IP - nelze spustit

Dobrý den.

Mám takový problém s notebooku ASUS K50IP. Sundal jsem si kryt vyfoukal jsem si kompresorem chladič atd.. Po vyfoukání šel bez problému spustit, a najednou jen svítí kontrolka nabíjení a po zmáčknutí spuštění nereaguje. Vydělával jsem akorát paměti a znovu nasadil.

Díky za rady.

Super odpověď. Já můžu dodat snad jen že teď nesvítí ani kontrolka že se nabíjí notebook. Myslíte že mi něco odešlo? I přez to že jsem do ničeho nezasahoval krom vysunutí a zasunutí RAM. Akorát baterie byla už KO, myslíte že to může byt baterii když ještě před chvílí kontrolka svítila a teď už ani to ne?

Ta RAM tam je jenom jedna nebo dva moduly?

(Před několika dny jsem oživoval jeden notebook, který normálně fungoival a najednou po zapnutí z ničehož nic nenaběhl - zjistil jsem, že měl vadnou RAM. Po jejím vyndání (uvnitř byl ještě jeden 512MB modul) notebook normálně nabootoval.)

Tak ntb běží, bylo potřeba pořadně zmáčknout tlačitko, nejspis se mezi kontakty dostal prach. NERDum zdar :D