Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mailer daemon

Mailer Daemon
Nedoručitelná zpráva / Undelivered Mail Returned to Sender
Dnes 11. 12. 2013, 0:18:30
Komu: ckleeder@msn.com
Vaše zpráva pro <ckleeder@msn.com> ze dne 11.12.2013 nemohla být doručena.
Zpráva je přiložena.
You message for <ckleeder@msn.com> from 2013/12/11 could not be delivered.
It's attached below.
Důvod / Reason:
5.7.1 Zprava je oznacena jako spam.
Permanent Failure - Delivery not authorized, message refused

Uvedená emailová adresa ckleeder@msn.com mi je neznámá a nikdy jsem na ni nic neposílal.
Tyto adresy Komu:.............jsou v balíčku přijatých Nedoručitelných zpráv různé a neopakující se.
Připadá mi to, že se někdo napíchl na mé PC a posílá mým jménem zprávy.

Děkuji.
Honzajak

ani nejnovější Anti Spiware Professional 5.7.1008 ty zprávy Mailer Daemona nezastavil

No on ten Anti Spiware(opravdu s I?) Professional není od toho, aby zastavoval Mailer Daemona. Mailer Daemon ti jenom vrací zprávu jako nedoručitelnou.
Viz např. Mailer-daemon na neexistující zprávy

pokud platí, že maily z tvého pc neposílá žádný spyware/trojan, ale někdo na cizím pc jen zneužívá tvoji mailovou adresu (ne schránku, k té se nemusí dostat), pak s tím žádným blokovacím programem nic neuděláš.
můžeš jen celý hotmail.com nebo co to máš rovnou přesměrovat do spamu.