Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvedení internetu

Mám ADSL modem a potřeboval bych signál rozvést do více PC. Šlo by to vyřešit tak, že bych koupil Switch a z modemu přivedl do něj signál poté již kabelem připojil ostatní PC. A proto mám dotaz bude to takhle fungovat??? Díky Marek

Obvykle ano, ale pokud chces mit jistotu kup router, sice to stoji o neco vic, ale kdyz koupis kvalitni router s firewallem, tak mas snaci si lepe svoji vnitrni sit chranit.

Abych to vysvetlil - i domaci routery obvykle obsahuji krome samotneho routeru, take 4portovy switch a firewall.