Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win8 Posta

Dobry den mam problem. Pred par dnami som si nainstaloval Win8. Vsetko klapalo perfektne ale po niekolkych pouzitiach sa mi pokazil program Posta a Ludia .

Vzdy ked kliknem na program Posta (dokonca sa v starte ani nezobrazuje... Ukazuje len text microsoft.windowslive ) Tak mi vyhodi error a posle ma do obchodu ....

Ked otvorim obchod ponukne mi moznost opravy programu. Ked sa to doisntaluje tak sa mi to otvori a som v programe. Ale ekd ho zavrem a snazim sa ho znova otvorit cez start tak mi zase vyhodi error a posle ma do obchodu.

IMG:

p4ze.png

snazim sa ho znova otvorit cez start

win8 nema "start", takze problem moze byt v tom ze ho spustas nespravnym sposobom.
Druha vec ktora ma napada ak mas nejake antiviry tak ich vsetky odinstaluj a restart.
Tretia vec skus windows update ci mas aktualne updatovany ten Win (nedaval by som zatial 8.1, len updaty)

BTW. ja W8 nepouzivam a uz vobec ne nejaku ementalpostu od MS, takze len tipujem co by to mohlo byt..