Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování sluchátek Connect IT s PC

Dobrý den, koupila jsem si bezdrátová sluchátka Connect IT. Ráda bych je použil ke stolnímu pc kde jsem si přikoupila bluetooth abych je mohla spárovat, ale sluchatka ten bluetooth ne a ne najít. Nevíte nekdo kde dělám chybu?

pominu-li slovíčkaření, mám stejný problém se sluchátky (CI-143) - žádné ze zařízení (3x mobilní telefon, notebook lenovo Yoga 13) sluchátka nenalezne = nezobrazí je v seznamu dostupných zařízení pro spárování.
Sluchátka jsou nabitá, zkoušel jsem různé stavy při zapínání, tlačítka a jejich kombinace apod.

Technická podpora výrobce mi poradila vyzkoušet ještě jiný telefon nebo pc s bluetooth, v případě neúspěchu reklamovat v obchodě, kde jsem koupil. Občas se prý vyskytne problém, kdy sluchátka nejde spárovat, avšak jsou zařízením naleznuta.
Stále bez výsledku.
Rád si počtu nějaké zkušenosti nebo výsledek

S pozdravem
Jirka

novinky - sluchátka jsou zcela v pořátku, chyba byla ve způsobu párování = nereklamoval jsem.
v manuálu je psáno, že pro zpárování má dioda blikat střídavě modře a červeně = jelikož jsem se rozhodl sluchátka na počátku nabít (červené světlo bliká dokud se nenabijí) a zároveň jsem je spustil podržením tlačítka (bliká modře), měl jsem za to, že jsou sluchátka v tom správném stavu pro párování, což byla chyba. Jakmile jsou sluchátka zapnuta, již je nejde donutit k párování.
Sluchátka se uvedou do stavu pro párování, pouze pokud se při zapínání sluchátek drží tlačítko NEPŘETRŽITĚ dále, dokud nezačne dioda rychle blikat modro-červeně. Pak je bylo možno vyhledat, bez problémů se zpárovali a vše OK.
Tímto se omlouvám za zbytečný dotaz, avšak dle reakce technické podpory nejsem zhola první, kdo takto považoval sluchátka za nefunkční.
Snad někomu pomůže, platí pro CI-143, CI-144, CI-145 a zřejmě i pro další zařízení CONNECT IT.

Jirka