Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku nb

Dobrý den,

mám zapnutý notebook XP a neprodleně usne a nevím kde nastavit tuto prodlevu

zkoušel jsem přes ovládací panely tam mě to nejde otevřít

děkuji

zkus jiný účet, jestli to dělá taky.
zkus nakopírovat do příkazového řádku a spustit:

RunDLL32.EXE shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,,1

zkus nouzový režim a znovu nastavit šetřivý režim.
zkus nouzový režim, třeba jen s příkazovým řádkem a tam spustit:

reg add "HKCU\Control Panel\Desktop" /v ScreenSaveActive /d 0 /f

zkontroluj, co máš v mscofig.exe - po spuštění, proč to tam je. zaměř se nesmysly jako plánovač "at" a spuštění skriptů přes rundll.