Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále znižovanie výkonu PC

Prosím Vás neviete mi niekto poradiť s problémom, že môj počítač zo dňa na deň znižuje výkon a mám strach či onedlho neskončí pod oknami paneláku. Antivírus mám eset a istotne tam nemam vírusy lebo pc pravidelne prehliadam aj manuálne. V poslednej dobe dokonca niekedy nechce nabootovat Windows ale vyskočí okno kde sa zacne systém opravovať a obnoví sa na nejaký jeho predošlý vytvorený bod. Ked sa po 30 minútach víťazoslavne zapne vypíše že sa system poskodil po neočakávanom vypnutí pritom sa vypol úplne normálne.

Ďakujem za nejaké rady.
S pozdravom lamka02sk

vyjeď si log hijackthis. jestli je delší než 6kb, nediv se že windows jsou nefunkční. projdi si ho a začni cenzurovat.
taky ve správci úloh sleduj procesy - setříděno podle vytížení procesoru.

že sa system poskodil po neočakávanom vypnutí

na pozadí běží něco zbytečného, co se neumí včas ukončit. pokud to navíc debilně zaznamenává nastavení do registrů, může je to při vypnutí poškodit.