Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač zabzučí a sekne se

Dobrý den, chtěl bych poradit.
Tak před měsícem se mi začal pomalu načítat Windows po startu. A od té doby se začal kousat počítač, vždy jak kdyby zabzučí disk a pak se následně kousně a včera se vypl a zobrazil modrou obrazovku (mám i foto ale nevím jak vložit :)))
Všem děkuju za odpověď. Jirka

Ahojte tak dneska jsem zapl Pc a načetla se plocha a vše bylo smazané vypadá to jako bych nainstaloval nový windows. :-)::) naštěstí disky se nesmazali a je tam složka windows.old takže se to přeinstalovat ale vůbec nevím jak se to mohlo stát. A ten test nedojel do konce vypl se mě večer a už sem ho pak nezapímal. Takže bych poprosil o navrch pc do 20k. Něco na ten styl co jsem posílal nahoře. ;-)