Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Triedenie audio súborov.

Nazdar, mohli by ste mi pomôcť? Mám v PC presne 204 priečinkov z ktorých by som chcel vytriediť len audio formáty a triediť sa mi to normálne fakt nechce. Neviete nejaký jednoduchší spôsob?

Těch audio formátů snad není tolik, ne?

Total Commander, zobrazit všechny soubory z podadresářů (Ctrl+B), označit formát (Num +) např. *.mp3 a překopírovat klávesou F5 kam je libo. Obdobně pro další formáty *.wav, *.flac, *.ogg atd.